Technický popis multicentra

Multifunkční centrum se nachází v objektu zrekonstruovaného secesního kostela Sv. Václava v areálu Psychiatrické nemocnice v Horních Beřkovicích. Jedná se o víceúčelové multimediální zařízení určené pro vzdělávací, výcvikové, kulturní a společenské aktivity.

Sál je vybaven moderní audiovizuální technologií a nabízí široké spektrum využití pro akademickou činnost, semináře, konference, prezentace, pracovní dílny, supervizní setkání, sympózia, plesy, divadlo, hudbu, film, vernisáže či dramaterapeutické a arteterapické aktivity.

Kapacita hlediště je 129 míst k sezení při řadovém uspořádání s možností 20 přístavků a 80 míst při stolové úpravě.

Pódium je široké 630 cm a hluboké 500 cm. Před ním je 600 x 150 cm velká forbína, která je oddělena ručně ovladatelnou oponou.

Scénické osvětlení
Jeviště je osvětleno dvanácti plně stmívatelnými reflektory LDR NOTA PC s klapkou a filtrovým rámečkem, rozdělených na forbínu (6 světel), portál (4 světla) a dva kontra reflektory. Světelný park je ovládán pultem ZERO 88 Jugger.

Ozvučení
Prostor je ozvučen dvěma hlavními reproduktory D.A.S. RF 12  (12“ + 1“) o výkonu 400W a dvěma vykrývacími reproduktory D.A.S. ART 12 (12“ + 1“) o  výkonu 300W. Moderní audio technologie dosahuje mixážní pult BEHRINGER XENYX 2442 FX s 10 mono vstupy, 4 stereo vstupy a 4 AUX. Mixpultem je ovládán také 24-bitový multiefektový procesor. Součástí audio techniky je i profesionální CD a MP 3 přehrávač Denon DN C 615 a bezdrátový mikrofon Bayerdynamic.

Videoprojekce
Multimediální sál disponuje data projektorem INFOKUS 2500ANSI lumen a DVD/CD video playerem Denon DN V 210. Obraz je promítán na rámové plátno pro přední projekci  MW200 x 150. Použít lze PC Mediaserver -software  Win. XP  prof., Arkaos VJ3, grafické karty 2 x VGA ASUS 512MB, 256 bit, RAM 4096MB a AMD Phenom II X2.

Další služby
V areálu nemocnice naleznete centrální parkoviště s 60 místy, samozřejmostí je bezbariérový přístup a pohyb téměř v celém objektu. Centrum nabízí též šatnu s obsluhou, možnost květinové výzdoby a zajištění studeného i teplého občerstvení.

Doplňková činnost
Mimo hlavní vzdělávací, výcvikové a kulturní aktivity je možno sál využívat pro komerční a společenské akce, jakými jsou např. svatby, promoce, smuteční hostiny, oslavy výročí a narozenin, přehlídky, firemní setkání apod.

Videoprohlídka prostor kostela

{wmv}prohlidka_multicentra{/wmv}

Multifunkční centrum Horní Beřkovice

Pilotní projekt primární protidrogové péče | login